Edit Content

Jednoczymy siły dla wspólnych celów!

Modele współpracy:

Obsługa w pełni Kompleksowa  Bezpieczna 

Kompleksowa Obsługa

Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy zwany także wynajem dobowym, jest skoncentrowany na świadczeniu usług noclegowych w branży turystycznej. Przyjmuje się, że czas trwania jednorazowego najmu to od 2 do 30 dni kalendarzowych. Przeznaczony jest dla nieruchomości zlokalizowanych w miejscowościach i dzielnicach atrakcyjnych turystycznie o standardzie hotelowym, co może wymagać dokonania pewnych nakładów w wyposażenie nieruchomości, aby sprostać oczekiwaniom rynkowym. Cechuje się jednak najszybszą stopą zwrotu.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę podczas zameldowania oraz dbanie o komfort wypoczynku naszych gości. W ten sposób pragniemy budować wiarygodność naszej firmy oraz sprawić, by Klienci wracali do nas podczas swoich kolejnych wizyt. Odpowiedzialność za ich wypoczynek pozostaw nam, a Ty skup się na innych ważnych sprawach.

Mężczyzna z uśmiechem na twarzy leży w poprzek na małej, dwuosobowej sofie w salonie. Jego ręce są ułożone pod głową, a nogi wystają poza sofę. Twarz wyraża zadowolenie i relaks, a w tle widać elegancki wystrój pokoju z dodatkami w ciepłych kolorach

Zapewnienie sukcesu w wynajmie krótkoterminowym zapewnia szereg działań, które oferujemy w ramach współpracy

Mężczyzna w garniturze siedzący przy stole wskazuje długopisem na jakąś pozycję w dokumencie, podczas gdy drugi mężczyzna siedzi obok niego, oparty łokciami i uważnie słucha
Profilowanie nieruchomości

Proces ten pozwala na określenie potencjalnego zysku oraz ryzyka związanego z daną inwestycją, takich jak koszty utrzymania oraz oczekiwana stopa zwrotu z inwestycji.

Widok na uśmiechniętą ekipę sprzątającą w salonie. Na pierwszym planie kobieta trzymająca mokrą szmatkę wyciera kurze z mebli. W tle widać drugą kobietę myjącą podłogę oraz mężczyznę odkurzającego dywan
Przygotowanie nieruchomości

Aby przyciągnąć potencjalnych gości, należy zadbać o czystość i estetykę nieruchomości, a także o wygodne pościele i odpowiednie wyposażenie.

Profesjonalna fotografia nieruchomości

Współpracujemy z jednym z najlepszych fotografów w branży. Dzięki jego doświadczeniu i umiejętnościom, zdjęcia nieruchomości prezentują się w sposób profesjonalny i atrakcyjny dla potencjalnych klientów oraz gości.

Analiza cen rynkowych

Analiza mieszkania na tle konkurencji pozwala na ocenę atrakcyjności oferty oraz dostosowanie ceny i sposobu prezentacji mieszkania do potrzeb rynku.

Widoczne są tylko palce osoby piszącej na klawiaturze laptopa, nad którymi naniesiono grafikę z różnymi domkami
Prezentacja nieruchomości

Wprowadzenie nieruchomości na komercyjne serwisy rezerwacyjne, wraz z profesjonalnymi zdjęciami i pełnym opisem. Dzięki temu nasze oferty zyskują większą widoczność wśród potencjalnych klientów oraz gości.

Channel Manager

Dostęp do panelu administracyjnego pozwala na podgląd swoich rezerwacji wpływających z różnych platform rezerwacyjnych. Umożliwiamy blokowanie terminów na własne cele — bez konsekwencji.

Obsługa konserwatorsko — techniczna

Obsługa konserwatorsko-techniczna pozwala uniknąć poważniejszych usterek, co z kolei wpływa na zadowolenie najemców i lepsze wyniki finansowe nieruchomości.

firma sprzątająca składająca się z trzech osób, sprząta kuchnie. Jeden myję szafkę, drugi zamiata, a trzeci myje zlew
Sprzątanie obiektu

Jest to ważna część zarządzania nieruchomością. Jest to nie tylko kwestia estetyki, ale także higieny i komfortu dla kolejnych gości. Po każdym pobycie sprzątamy oraz przygotowujemy nieruchomość do kolejnych rezerwacji.

Zadowolona kobieta licząca na kalkulatorze, siedząca przy biurku.
Czytelność rozliczeń

Czytelność i transparentność rozliczeń to kluczowe elementy naszej działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze rozliczenia były klarowne, jak najbardziej szczegółowe i łatwe do zrozumienia właścicielom nieruchomości. 

Krzysztof Brzoski

KOORDYNATOR DS. WYNAJMU NIERUCHOMOŚCI

„Przewidywanie, zapobieganie – to cenne umiejętności, które nabyłem wraz z doświadczeniem, a tym z czystym sumieniem mogę się wykazać”.

Trwa nabór nieruchomości na Sezon 2023 r.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Zakończony został nabór nieruchomości na Sezon 2023 r. Zapraszamy do kontaktu.

Ogłoszenia wynajmu krótkoterminowego znajdziesz na serwisach

Wynajem krótkoterminowy nieruchomości – jak zacząć samemu?

Przeznaczenie:

Turyści / Biznesmeni / Studenci / Osoby szukające mieszkań tymczasowych / Osoby remontujące mieszkanie

Gospodarz wita gościa w swoim domu, ściskając mu dłoń

Wynajem krótkoterminowy nieruchomości to proces, w którym właściciel nieruchomości wynajmuje swoją nieruchomość na krótki okres czasu, zwykle nie dłuższy niż kilka dni lub tygodni. Ten rodzaj wynajmu jest coraz popularniejszy ze względu na rosnącą popularność turystyki oraz zmiany stylu życia ludzi, którzy coraz częściej poszukują nietypowych miejsc do zamieszkania.

W skrócie:

Jeśli masz w posiadaniu nieruchomość i chcesz rozpocząć wynajmowanie krótkoterminowe, poniżej przedstawiamy kilka kroków, które powinieneś podjąć:

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

Powinieneś założyć działalność gospodarczą, ponieważ ten typ wynajmu spełnia przesłanki wskazujące na prowadzenie takiej działalności.

SPRAWDZAJ NIERUCHOMOŚĆ

Przy każdym zameldowaniu oraz wymeldowaniu należy sprawdzać stan techniczny i usuwać awarie na bieżąco.

UDZIELAJ WSPARCIA

Goście będą mieli wiele pytań, dlatego dobrze jest wcześniej przygotować listę najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi.

Przejmiemy Twoje obowiązki:

"Wynajem krótkoterminowy może być opłacalnym źródłem dochodu, jednak jego skuteczne zarządzanie może być wymagające i czasochłonne. Współpraca z operatorem zajmującym się zarządzaniem nieruchomością może pomóc właścicielowi nieruchomości w osiągnięciu sukcesu w tej dziedzinie, a także zminimalizować ryzyko niepowodzenia."

Uwaga! Powyższe informacje mają czysto poglądowy charakter i nie stanowią pełnego kompendium wiedzy z wynajmowania krótkoterminowego nieruchomości. W związku z tym, zalecamy skontaktowanie się z radcą prawnym lub specjalistami w tej dziedzinie, którzy udzielą bardziej szczegółowych informacji. Zastrzegamy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie informacji zawartych powyżej.

Profesjonalna obsługa

Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomości oraz posiadamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę w zakresie zarządzania wynajmem krótkoterminowym. Dzięki temu, możemy zapewnić profesjonalną obsługę, która obejmuje zarządzanie rezerwacjami, komunikację z gośćmi, czyszczeniem i utrzymaniem nieruchomości, a także rozwiązujemy problemy, które mogą się pojawić.  

Większy zasięg rynku

Zarządzając nieruchomościami krótkoterminowymi, mamy dostęp do wielu różnych kanałów marketingowych i komercyjnych portali rezerwacyjnych, co umożliwia skuteczne promowanie nieruchomości oraz dotarcie do szerszej grupy potencjalnych klientów.

Optymalizacja ceny

Zajmując się zarządzaniem nieruchomościami, posiadamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę na temat obecnej sytuacji rynkowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc właścicielom ustalić optymalną cenę wynajmu nieruchomości, co pozwala uniknąć zarówno zaniżania, jak i zawyżania ceny.

Bezpieczeństwo

Zajmując się zarządzaniem nieruchomościami krótkoterminowymi, jesteśmy odpowiedzialni za weryfikację tożsamości gości oraz ich płatności, a także dbamy o bezpieczeństwo na nieruchomości. 

Oszczędność czasu i stresu

Wynajem krótkoterminowy wymaga wiele pracy i zaangażowania ze strony właściciela nieruchomości. Przy współpracy z nami zaoszczędzisz czas i energię, którą możesz przeznaczyć na inne działania.