Edit Content

Jednoczymy siły dla wspólnych celów!

Modele współpracy:

Często Zadawane Pytania Właścicieli Klientów Gości

Pytania i Odpowiedzi

ACCO RENT stawia na najwyższą jakość usług i zadowolenie klientów. Dlatego dla wygody naszych klientów stworzyliśmy sekcję ” Pytania i odpowiedzi”, która ma na celu udzielenie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszej działalności. W sekcji „Pytania i odpowiedzi” znajdują się odpowiedzi na pytania zarówno od właścicieli nieruchomości, jak i od klientów i gości wynajmujących mieszkania. Jesteśmy świadomi, że przed podjęciem decyzji o wynajmie mieszkania, pojawia się wiele pytań i wątpliwości. Dlatego właśnie zebraliśmy najczęściej zadawane pytania w jednym miejscu, aby ułatwić i zrozumieć proces wynajmu.

Znajdziesz tutaj informacje na temat naszych usług, procedur wynajmu mieszkań, kosztów, wymagań dla najemców oraz wiele innych przydatnych informacji.

DLA WŁAŚCICIELI

Pytania Właścicieli Nieruchomości

Posiadamy niezbędną wiedzę i odpowiednie wykształcenie w obszarach wykonywanej działalności. Funkcjonujemy na każdej z płaszczyzn zarządzania nieruchomościami.

Zarabiaj na wynajmie mieszkania – posiadamy najlepsze warunki współpracy!

Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony/ nieoznaczony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.

Prowizja pobierana jest w zależności od lokalizacji nieruchomości. Wysokość ustalana jest na bezpośrednim spotkaniu.

Rozliczenie za najem krótkoterminowy zawiera się za miesiąc kalendarzowy obliczany z dołu, a zatem od 1. do ostatniego dnia danego miesiąca. Do 10. dnia następnego miesiąca przedstawione zostanie Państwu rozliczenie, natomiast wypłaty realizowane są do 15. dnia tego miesiąca. W przypadku rozliczenia dla niepełnego miesiąca kalendarzowego (rozpoczęcie współpracy w trakcie miesiąca) obowiązuje od dnia wejścia w życiu umowy do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego. Przesłanie rozliczenia i wypłata należności bywa zgodnie z harmonogramem.

Uwaga: Przed dokonaniem wyboru rozliczenia oraz podpisania umowy, prosimy o skontaktowanie się ze swoim księgowym w celu dokonania odpowiedniego wyboru formy współpracy.

Biorąc pod uwagę rodzaj wykonywanej usługi tj. umowa dzierżawy lokalu (najem krótkoterminowy) czy też umowa najmu lokalu mieszkalnego (najem średnioterminowy, najem długoterminowy) rozliczamy w następujący sposób:

1. Umowa dzierżawy lokalu

Po minionym okresie rozliczeniowym (miesiącu), przesyłamy rozliczenie wszystkich rezerwacji, które się w nich odbyły — odciągając prowizję dla firmy ACCO RENT, co daję nam kwotę NETTO. Po otrzymaniu rozliczenia, właściciel jest w obowiązku przekazać do firmy fakturę VAT do zapłaty, na kwotę BRUTTO, czyli kwotę NETTO + VAT (jeśli jest płatnikiem VAT).

2. Umowa najmu lokalu mieszkalnego 

Po zawarciu umowy za pośrednictwem firmy ACCO RENT, powstaje zobowiązanie właściciela względem firmy ACCO RENT z tytułu pośrednictwa, które rozliczane jest jednorazowo lub miesięczne w zależności od wyboru modelu współpracy (jest to kwota BRUTTO). Po przesłaniu informacji o wysokości kwoty do zapłaty firma ACCO RENT wystawia fakturę na usługę pośrednictwa do uregulowania przez właściciela nieruchomości.

Współpracujemy z większością serwisów rezerwacyjnych (komercyjnych) oraz pochodnych — Booking, Airbnb, TripAdvisor, Expedia, Noclegi, Olx, OtoDom,

DLA GOŚCI ORAZ KLIENTÓW

Najczęstsze Pytania Gości oraz Klientów

Biuro ACCO RENT pracuje codziennie między godziną 10:00 a 18:00. Odbiór kluczy jest możliwy nie wcześniej niż o godzinie 15:00 i najpóźniej do 18:00 w dniu przyjazdu. Zwrot kluczy musi nastąpić do godziny 11:00 w dniu wyjazdu. Odstępstwa od unormowanych godzin opisuje Regulamin NoclegiSopot.pl

Jedyną formą płatności przy dokonywaniu rezerwacji jest przelew bankowy. Aby zrealizować płatność i zarezerwować pobyt, należy skorzystać z wyszukiwarki dostępnych Obiektów na stronie internetowej www.noclegisopot.pl, wpisując daty przyjazdu i wyjazdu oraz liczbę osób, które będą korzystały z Obiektu. Po dokonaniu wyboru Obiektu, należy nacisnąć „Zarezerwuj” i postępować zgodnie kolejnymi instrukcjami. Ostatnim etapem jest płatność przez serwis Przelewy24.

Pełna informacja o płatności za zarezerwowany Obiekt będzie widoczna podczas zakładania rezerwacji oraz zostanie przesłana wraz z wiadomością o szczegółach rezerwacji na wskazany adres e-mail.

Aby zagwarantować rezerwację, należy wpłacić przedpłatę na wskazany na stronie internetowej bądź przez pracownika Biura Obsługi Klienta numer konta bankowego. Podczas zameldowania wymagana jest także wpłata zwrotnej kaucji w formie gotówkowej. Wysokość kaucji może się różnić w zależności od typu rezerwowanego Obiektu.

Przedpłaty w wysokości 30% lub 100% to wybór, który dajemy naszym Klientom w zależności od ich potrzeb i oczekiwań. Częściowa przedpłata oznacza konieczność uiszczenia reszty wpłaty za nocleg przy zameldowaniu w formie gotówkowej. Niektóre okresy mogą zostać objęte restrykcją dokonania 100% przedpłaty. Należy pamiętać, że przedpłata nie zostaje zwrócona, jeśli Klient nie zachowa ustanowionego terminu do modyfikacji rezerwacji, który szczegółowo opisuje Regulamin NoclegiSopot.pl

Po dokonaniu płatności, na wskazany adres e-mail zostanie przesłana wiadomość o szczegółach rezerwacji. Jeśli nastąpiłyby jakiekolwiek niejasności lub niezgodności, prosimy skontaktować się z naszym Biurem: (+48 727 333 111, biuro@noclegisopot.pl).

Regulamin NoclegiSopot.pl

Bezpłatna anulacja rezerwacji jest możliwa w nieprzekraczalnym terminie do 14 dni przed dniem przyjazdu. Anulowanie rezerwacji po tym terminie oznacza opłatę 100% wartości założonej rezerwacji.

Informacja o anulowanej rezerwacji i warunkach, na których została anulowana jest przesyłana drogą elektroniczną przez pracownika NoclegiSopot.pl

Cena zawiera opłatę za za zarezerwowaną ilość nocy, startery w postaci kawy oraz herbaty, sprzątanie końcowe, jak również udostępnienie pościeli, zestawów toaletowych oraz reszty wyposażenia właściwego dla danego Obiektu. Na życzenie dostępne są usługi dodatkowe, które zostaną wyszczególnione i uwzględnione w końcowym rachunku.

Każdy z oferowanych Obiektów posiada swój profil na naszej stronie internetowej www.noclegisopot.pl zawierający jego lokalizację. Dokładne informacje dotyczące położenia Obiektu są udzielane po zakończeniu czynności zameldowania w Biurze NoclegiSopot.pl

W naszej ofercie znajdują się różne typy zakwaterowania, wśród których świadomie wybrać można nocleg, jakiego się oczekuje (mieszkania, apartamenty).

Jesteśmy po to, by zaplanować Twój wypoczynek tak, byś chciał do nas jak najczęściej wracać.

Możesz zawsze liczyć na wsparcie ACCO RENT

Jesteśmy przekonani, że korzystając z naszej sekcji „Pytania i odpowiedzi”, zyskałeś pewność i jasność co do naszej oferty, a także zaoszczędziłeś cenny czas, który mógłbyś poświęcić na poszukiwanie informacji na innych stronach. W razie potrzeby zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego. 

Nasz zespół z przyjemnością odpowie na kolejne Twoje pytania i pomoże rozwiązać wszelkie wątpliwości