Kariera

Agent ds. nieruchomości Sopot – wysoka prowizja!

Firma ACCO RENT w związku z prężnym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko Agenta ds. Nieruchomości. ACCO RENT specjalizuje się w obrocie nieruchomościami w Trójmieście oraz Warszawie na zlecenia partnerów inwestycyjnych. Nie jesteśmy kolejnym biurem nieruchomości – planujemy, działamy i uderzamy w samą 10-tkę, skupiając się tylko na najlepszych lokalizacjach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz intuicję w branży nieruchomości, a także wiedzę budowania atrakcyjnej oferty dla naszych Inwestorów.
W skład grupy ACCO RENT wchodzą: warszawskienieruchomosci.pl, nieruchomoscimagdalenka.pl, noclegisopot.pl i wielu innych.

Poszukujemy:

  • doświadczonego w branży nieruchomości (sprzedaż, kupno, doradztwo, mediacja, pokrewne)
  • samodzielnego i zorganizowanego – Nie oczekujemy, że będziesz pracował 8h dziennie. Możesz pracować godzinę – liczą się efekty,
  • rzetelnego i uczciwego, profesjonalnie podchodzącego do wykonywanej pracy,
  • dyspozycyjnego i o wysokiej kulturze osobistej,
  • znającego język obcy – mile widziane.

Główne obowiązki:

  • poszukiwanie na rynku najlepszych nieruchomości pod inwestycje do portfela ofert grupy ACCO RENT,
  • wsparcie potencjalnych Inwestorów przy wyborze i zakupie nieruchomości,
  • przygotowanie zdjęć, opisów nieruchomości, skrupulatne kompletowanie i analiza dokumentacji,
  • wprowadzenie ofert na rynek,
  • prezentowanie nieruchomości potencjalnym Inwestorom,
  • utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z Inwestorami.

Oferujemy:

  • wysokie stawki prowizyjne (65%),
  • samodzielne stanowisko pracy w siedzibie firmy w Sopocie,
  • dużą samodzielność w wykonywaniu swojej pracy,
  • dostęp do ogólnopolskiej bazy mieszkań z rynku pierwotnego oraz wtórnego,
  • wyselekcjonowane narzędzia systemowe oraz efektywne narzędzia sprzedażowe,
  • elastyczny czas pracy,
  • szkolenia i spotkania integracyjne wraz z zespołem pośredników, doradców i innych specjalistów naszych partnerów,
  • miłą i przyjazną atmosferę w zgranym, ambitnym zespole,
  • szeroką bazę Klientów współpracujących z naszą firmą,
  • wsparcie w działaniach (specjaliści z zakresu m.in. marketingu, fotografii).

Wymiar pracy: Pełny etat, Część etatu, Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa

Wynagrodzenie: brutto (od): 1 000 zł – (do): 40 000 zł
Rodzaj umowy: Umowa o dzieło, Kontrakt, Umowa zlecenie

Pamiętaj! Agenci nieruchomości są sprzedawcami nie tylko mieszkań, domów czy działek, ale również marzeń, a my te marzenia spełniamy!

Aplikacje prosimy kierować na adres contact@accorent.com lub na adres siedziby firmy ACCO RENT Sp. z o.o. ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego 7/C 81-760 Sopot z dopiskiem Agent ds. nieruchomości. Zastrzegamy sobie prawo do wyboru kandydatów. Aplikacje bez zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.