Pytania i odpowiedzi

 • Jak mogę sprawdzić, ile będzie kosztował nocleg?

  Pełna informacja o płatności za zarezerwowany Obiekt będzie widoczna podczas zakładania rezerwacji oraz zostanie przesłana wraz z wiadomością o szczegółach rezerwacji na wskazany adres e-mail.

 • Czy mogę zarezerwować Obiekt, nie posiadając karty kredytowej?

  Jedyną formą płatności przy dokonywaniu rezerwacji jest przelew bankowy oraz możliwość dokonania opłaty po wcześniejszym kontakcie z biurem. Aby zrealizować płatność i zarezerwować pobyt, należy skorzystać z wyszukiwarki dostępnych Obiektów na stronie internetowej www.accorent.com, www.noclegisopot.pl, wpisując daty przyjazdu i wyjazdu oraz liczbę osób, które będą korzystały z Obiektu. Po dokonaniu wyboru Obiektu, należy nacisnąć „Zarezerwuj” i postępować zgodnie kolejnymi instrukcjami. Ostatnim etapem jest płatność przez serwis ePrzelew.pl.

 • Czy wymagana jest wpłata przedpłaty?

  Aby zagwarantować rezerwację, należy wpłacić przedpłatę na wskazany numer konta bankowego, który znajduje się na stronie internetowej bądź zostanie przekazany przez pracownika Biura Obsługi Klienta.

 • Czym różnią się dwie wysokości wpłacanej przedpłaty do zarezerwowania Obiektu?

  Przedpłaty w wysokości 15% lub 100% to wybór, który dajemy naszym Klientom w zależności od ich potrzeb i oczekiwań. Częściowa przedpłata oznacza konieczność uiszczenia reszty wpłaty za nocleg przy zameldowaniu w formie gotówkowej lub opłatą kartą. Niektóre okresy mogą zostać objęte restrykcją dokonania 100% przedpłaty. Należy pamiętać, że przedpłata nie zostaje zwrócona, jeśli Klient nie zachowa ustanowionego terminu do modyfikacji rezerwacji, który szczegółowo opisuje Regulamin AccoRent.

 • Co jest wliczone w cenę?

  Cena zawiera opłatę za za zarezerwowaną ilość nocy, startery w postaci wody gazowanej i niegazowanej, kawy oraz herbaty, sprzątanie końcowe, jak również udostępnienie pościeli, ręczników, zestawów toaletowych oraz reszty wyposażenia właściwego dla danego Obiektu. Na życzenie dostępne są usługi dodatkowe, które zostaną wyszczególnione i uwzględnione w końcowym rachunku.

 • W jaki sposób mogę się dowiedzieć, czy moja rezerwacja jest potwierdzona?

  Po dokonaniu płatności, na wskazany adres e-mail zostanie przesłana wiadomość o szczegółach rezerwacji. Jeśli nastąpiłyby jakiekolwiek niejasności lub niezgodności, prosimy skontaktować się z naszym Biurem: (+48 727 333 111, biuro@noclegisopot.pl).

 • W jakich godzinach mogę odebrać lub zwrócić klucze do Obiektu?

  Biuro NoclegiSopot.pl pracuje codziennie między godziną 10:00 a 18:00. Odbiór kluczy jest możliwy nie wcześniej niż o godzinie 15:00 i najpóźniej do 18:00 w dniu przyjazdu. Zwrot kluczy musi nastąpić do godziny 11:00 w dniu wyjazdu. Odstępstwa od unormowanych godzin opisuje Regulamin AccoRent.

 • Czy będę musiał uiścić opłatę za anulowanie rezerwacji?

  Bezpłatna anulacja rezerwacji jest możliwa w nieprzekraczalnym terminie do 14 dni przed dniem przyjazdu. Anulowanie rezerwacji po tym terminie oznacza opłatę 100% wartości założonej rezerwacji.

 • Jak mogę być pewny, że moja rezerwacja została odwołana?

  Informacja o anulowanej rezerwacji i warunkach, na których została anulowana jest przesyłana drogą elektroniczną przez pracownika Acco Rent.

 • Gdzie mogę znaleźć adres Obiektu?

  Każdy z oferowanych Obiektów posiada swój profil na naszej stronie internetowej www.accorent.com, www.noclegisopot.pl zawierający jego lokalizację. Dokładne informacje dotyczące położenia Obiektu są udzielane po zakończeniu czynności zameldowania w Biurze.

Jeśli nie możesz znaleźć szukanej odpowiedzi, wypełnij formularz poniżej:
  Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez ACCO RENTSp. z o.o. NIP: 5851487625, 81-760 Sopot, ul. Generała Kazimierza Pułaskiego 7/C, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie.