Wynajem długoterminowy – Inteligentne zarządzanie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wynajmie krótko oraz długoterminowym. Bezpieczeństwo nad zarządzanym obiektem to dla nas największy priorytet. Obsługujemy i współpracujemy z wieloma kontrahentami, osobami posiadającymi jedną lub więcej nieruchomości. Oferta firmy ACCO RENT przeznaczona jest do osób ceniących sobie spokój i łatwość w komunikacji z partnerem oraz oczekująca maksymalizowania swoich zysków.

Przejęcie wszelkich czynności związanych z opieką danej nieruchomości

Doradztwo podatkowe

Pobieranie płatności od najemców

Rozliczanie i opłacanie dostawców mediów i administracji

Możliwość monitorowania wynajmu poprzez panel Klienta

Całodobowa obsługa techniczna nieruchomości

Posiadacie Państwo mieszkanie, apartament, dom czy lokal? – umów się z naszym agentem, wytłumaczymy merytorycznie wszelkie aspekty – rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Wynajem krótkoterminowy - Kompleksowe wsparcie

Jednym z filarów działalności ACCO RENT jest udostępnianie różnego typu obiektów, takich jak apartamenty i mieszkania poprzez wynajem krótko i długoterminowy. W przypadku najmu krótkoterminowego działamy dwutorowo:

Oferujemy kompleksowe wsparcie dla Właścicieli nieruchomości, poprzez wprowadzenie obiektów na rynek, pełną obsługę rezerwacji, całodobowe wsparcie techniczne i konserwatorskie, analizę rynkową branży nieruchomości skupionych na najmie dobowym oraz maksymalizowanie obłożenia, a tym samym zysków.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz dbanie o komfort wypoczynku naszych Gości, aby budować wiarygodność naszej firmy oraz sprawić, by powrócili do nas podczas swojej kolejnej wizyty w Trójmieście.

Wynajem posezonowy dotyczy w szczególności nieruchomości, które przystosowane są do najmu krótkoterminowego, ale nie są wystarczająco atrakcyjne dla turystów podczas chłodniejszych miesięcy.

Głównym celem firmy ACCO RENT jest zabezpieczenie płynności finansowej zysków naszego Klienta, dlatego też poszukujemy rozwiązań mających zagwarantowanie tego celu bez względu na rodzaj posiadanej nieruchomości.

Więcej

Sprzedaż nieruchomości

Jako właściciel marek: AccoRent, NoclegiSopot posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Rynek trójmiejski oraz ogólnopolski znamy bardzo dobrze, choć nieustająco wymaga od nas elastyczności i adaptacji – wszystko to z korzyścią dla naszych Klientów.

Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Współpracujemy w grupie razem z WarszawskieNieruchomosci.pl oraz NieruchomosciMagdalenka.pl

Więcej

Opinie naszych Klientów

Responsive Menu
Add more content here...